SOLARIX SXKO-DROP-16-OS-LSOH

419,40  s DPH

Na objednávku - dodanie od 14 do 30 dní

Náš kód: SXKO-DROP-16-OS-LSOH Kategórie: , Značka:
hmotnosť

Optický kábel Solarix SXKO-DROP-16-OS-LSOH s triedou reakcie na oheň E ca je vhodný pre vnútorné i vonkajšie inštalácie. Samotný vonkajší plášť optického kábla je typu LSOH, je teda v prípade vznietenia nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navyše obsahuje špeciálnu zmes, vďaka ktorej je optický kábel UV stabilný. Optický kábel disponuje veľmi vysokou ťahovou odolnosťou 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) majú vysokú ohybnosť, a tým umožňujú dosiahnuť vynikajúce prenosových a inštalačných vlastností v stiesnených priestoroch a kdekoľvek, kde je potrebné rozviesť viac oddelených spojov. Kábel je možné použiť ako závesný s převěsy až 160m pri použití tzv. @ Kotiev. Kábel je tiež možné inštalovať na kratšie vzdialenosti zafukováním. Balenie 500m.
technické parametre
Typ kábla [?] : Drop
Typ vlákna [?] : 9/125 mikrometrov
Trieda reakcie na oheň, typ plášťa [?] : E ca LSOH
Typ kábla podľa výplne : bez gélový
Prevádzková teplota : -20 ° C až 50 ° C
Inštalačný teplota : -5 ° C až 40 ° C
Skladovacia teplota : -25 ° C až 60 ° C
Špecifikácia vlákna : G.657.A2
Útlm pri 1310nm : 0.35 dB / km
Útlm pri 1550nm : 0.20 dB / km
Priemer kábla : 3.9 ± 0.2 mm
Hmotnosť kábla (kg / km) : 14.0 kg / km
Krátkodobá ťahová odolnosť : 1000 N
Krátkodobá tlaková odolnosť : 500 N / 100 mm
Minimálny polomer ohybu (krátkodobo) : 4x D kábla
Minimálny polomer ohybu (dlhodobo) : 7x D kábla

Scroll to Top