PULSAR GBIC-104

20,22  s DPH

Na objednávku - dodanie od 14 do 30 dní


Náš kód: GBIC-104 Kategória: Značka:
hmotnosť

Použitie: Modul SFP GBIC-104 je určený na konverziu elektrického signálu na optický signál. Je určený na jednovidový prenos vlákien (SM) pomocou jedného optického vlákna zakončeného optickým konektorom SC.
Typ vlákna: single mode (SM) – 8,3 / 125µm, 8,7 / 125µm, 9 / 125µm, 10 / 125µm,
Prenosová rýchlosť: 1,25 Gb / s
Dosah prenosu: do 20 km
Typ optického konektora: 1xSC
Vlnová dĺžka Tx / Rx: 1550 nm / 1310 nm
Normy a protokoly: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Napájanie: 3,3VDC (napájanie z portu SFP)
Poznámky:
Vstavaný DDM (Digital Diagnostics Monitoring)
Modul má zaskakovací systém pre optické konektory
Správna komunikácia s inými zariadeniami si vyžaduje použitie modulu GBIC-104

Scroll to Top