PULSAR ARAS600N
85,97  s DPH
Na objednávku - dodanie od 14 do 30 dní
Náš kód: ARAS600N Kategória: Značka:
Hmotnosť 1,58 kg
• Použitie –  ARAS600N koľajnice je určené na montáž RACK skríň, typ: ARAD2N / ARAD3N / ARAD4N v 600mm hlbokých RACK 19” skriniach.
• Montážne rozmery 19″ x 1U x 330÷449mm predná montáž, v komplete 4 skrutky M6 + matky